تبلیغات
(ژئوماتیک (مرجع مهندسی عمران و نقشه برداری - جایگاه سازمان "نقشه‌برداری" در معاونت برنامه واقعی است برنامه‌ای برای ادغام با سازمان جغرافیایی کشور نداریم

رئیس سازمان نقشه‌برداری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران :

جایگاه سازمان "نقشه‌برداری" در معاونت برنامه واقعی است برنامه‌ای برای ادغام با سازمان جغرافیایی کشور نداریم

رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور با رد شایعه ادغام این سازمان با سازمان جغرافیایی کشور گفت: جایگاه فعلی سازمان نقشه‌برداری در کنار مرکز آمار در معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور واقعی است .

آزموده اردلان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، در رابطه با شایعه ادغام سازمان نقشه‌برداری با سازمان جغرافیایی کشور اظهار داشت: سازمان نقشه‌برداری با توجه به وظایف خود در تصمیم‌گیری‌های کلان اقتصادی نمی‌تواند در اختیار یک وزارت‌خانه باشد .

وی تأکید کرد: اهمیت سازمان نقشه برداری به دلیل واقعی بودن مستندات خود از مرکز آمار بیشتر و متفاوت‌تر است زیرا اطلاعات آن واقعی و دقیق می‌باشد که این امر تنها یک بعد از وظایف سازمان نقشه‌برداری است .

رئیس سازمان نقشه‌برداری کشور گفت: یکی از نقش‌های اساسی در سازمان نقشه برداری کشور جمع‌آوری اطلاعات برای برنامه‌ریزی و مدیریت کشور است که نشان می‌دهد جایگاه این سازمان در معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در کنار مرکز آمار تصادفی نیست .

آزموده اردلان افزود: قانون‌گذاری که این امر را تدوین کرده بدون شک می‌دانسته که سازمان نقشه‌برداری در کنار مرکز آمار هر دو در کنار برنامه‌ریزی کلان کشور نقش دارد .
طبقه بندی: اخبار،
منبع: سازمان نقشه برداری کشور

تاریخ : 1392/12/24 | 11:26 | نویسنده : رضا الیمبدی | نظرات
کسب درآمد