تبلیغات
(ژئوماتیک (مرجع مهندسی عمران و نقشه برداری - حضور فعال سازمان نقشه برداری كشور در سی و دومین گردهمایی و نخستین کنگره بین المللی علوم زمین

سی و دومین گردهمایی و نخستین کنگره بین المللی علوم زمین صبح روز یکشنبه 27 بهمن ماه با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و همچنین دکتر محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمع گسترده ای از متخصصان، مقامات و مسئولین داخلی و بین المللی در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور برگزار شد.

همچنین آقای شفیعی قائم مقام رئیس و معاون فن‏آوری توسعه و برنامه‏ریزی سازمان نقشه برداری کشور نیز به همراه جمعی از مدیران در مراسم افتتاحیه حضور داشتند.

سی و دومین گردهمایی تخصصی و نخستین کنگره جهانی علوم زمین در قالب نشست‌های تخصصی با همکاری بخش خصوصی و دانشگاهی و چهارده وزارتخانه ذیربط برگزار می‌شود.
خاطر نشان می‏شود ، همزمان با برگزارى سی و دومین گردهمایی و نخستین کنگره بین‌المللی تخصصی علوم‌زمین، نمایشگاه جنبى با حضور بخش‌‌ها، انجمن‌ها و شرکت‌هاى معتبر و بزرگ معدنى و زمین‌شناسى برپا شده است. که سازمان نقشه برداری کشور نیز با حضور در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و محصولات تخصصی خود را ارائه می نماید.

در اولین روز از این گردهمایی، غرفه سازمان نقشه برداری کشور میزبان دکتر جهانگیری، دکتر نعمت‏زاده ودیگر شرکت کنندگان بود. همچنین آقای شفیعی، در بازدید خود از این غرفه با گفتگو با کارشناسان حاضر در غرفه در جریان فرآیند تازه‏ترین فعالیت‏های تخصصی سازمان قرار گرفت.

همچنین چند تن از مقامات ارشد بین المللی و سفیران برخی از کشورها که در این کنگره حضور داشتند، از غرفه سازمان نقشه برداری کشور بازدید نمودند.

در پایان گفتنی است: سی و دومین گردهمایی و نخستین کنگره بین‌المللی تخصصی علوم‌زمین، 27 تا 30 بهمن ماه سال جاری به صورت همزمان در تهران و 11 مرکز استان‌ میزبان زمین‌شناسان بزرگ دنیا خواهد بود.طبقه بندی: اخبار،
منبع: سازمان نقشه برداری کشور

تاریخ : 1392/11/28 | 22:38 | نویسنده : رضا الیمبدی | نظرات
کسب درآمد