تبلیغات
(ژئوماتیک (مرجع مهندسی عمران و نقشه برداری - دیدار و گفتگوی هیئت شركت كننده در اجلاس UNGGIM-AP از كشور اندونزی با رئیس سازمان نقشه برداری كشورطی نشستی در حاشیه اجلاس UNGGIM-AP  هیئت شرکت کننده از کشور اندونزی با رئیس سازمان نقشه برداری کشور، گفتگو کردند.

جلسه دیدار و گفتگو رؤسای این دو کشور در دومین روز اجلاس،هفتم آبان ماه و درباره مدیریت جهانی اطلاعات مکانی آسیا و اقیانوسیه، صورت گرفت.

 خاطر نشان می شود، رئیس سازمان اطلاعات مکانی اندونزی، در گفتگو با رئیس سازمان نقشه برداری کشور ایجاد زمینه همکاری در خصوص تهیه نقشه و اطلاعات مکانی را هدف اصلی این حضور اظهار داشت.

گفتنی است با توجه به علاقه این دو کشور در خصوص برقراری همکاری ، طرفین گفتگو درباره قابلیت های دو سازمان ، به تبادل نظر پرداختند تا زمینه را برای آغاز همکاری بیشتر فراهم نمایند.

در پایان این گفتگو، آقای کارسیری، رئیس آژانس اطلاعات مکانی کشور اندونزی، ضمن تشکر از برگزاری خوب این نشست توسط سازمان نقشه برداری کشور ، خواستار بهره گیری از توان و تخصص کارشناسان ایرانی، در زمینه تهیه نقشه و اطلاعات مکانی  شد.

همچنین، آقای مهندس ایلخان نیز آمادگی سازمان نقشه برداری کشور را برای همکاری با کشور اندونزی در زمینه تهیه نقشه اعلام نمود که در همین راستا مقرر شد تا این دو سازمان زمینه های لازم را برای امضای تفاهم نامه ای در این خصوص فراهم نمایند تا شرایط بهتری  برای همکاری های دو کشور محیّا گردد.
طبقه بندی: اخبار،
منبع: سازمان نقشه برداری کشور

تاریخ : 1392/08/8 | 09:35 | نویسنده : رضا الیمبدی | نظرات
کسب درآمد