تبلیغات
(ژئوماتیک (مرجع مهندسی عمران و نقشه برداری - آغاز برنامه ریزی در جهت ارتقای اطلاعات مكانی در بین منطقه و كشورهای عضو
به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور ، اجلاس عمومی کمیته مدیریت اطلاعات مکان محور سازمان ملل پس از برگزاری اسکاپ در تایلند برای دومین بار در تهران از 6 تا ۸ آبان آغاز به کار می‌کند.

لازم به ذکر است این اجلاس با خوشامد گویی محمود ایلخان رئیس سازمان نقشه برداری کشور و لی پنگ رئیس مدیریت جهانی اطلاعات مکان محور منطقه آسیا، اقیانوسیه در سازمان ملل آغاز شد .
این اجلاس هر سه سال یک بار در منطقه آسیا و اقیانوسیه برگزار می‌شود تا فعالیت‌های انجام شده و اجرای مصوبات قبلی پیگیری شود .
لی پنگ در آغاز اجلاس عمومی مدیریت جهانی اطلاعات مکان محور سازمان ملل اظهار داشت: ما در حال حاضر برنامه ریزی در جهت ارتقای اطلاعات مکانی در بین منطقه و کشورهای عضو را آغاز کرده‌ایم .

وی تصریح کرد: درسال گذشته جهت پیشبرد اهداف اطلاعات مکانی در بین کشورهای آسیا و اقیانوسیه این اجلاس را برگزار کردیم که در آن کارگروه‌های مختلفی تشکیل شد تا فرصت بسیار مهمی برای منطقه از نظر ارائه خدمات بهتر هموار شود.

در پایان گفتنی است بعد از مراسم افتتاحیه گروه های کاری در این اجلاس در نشست های تخصصی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.طبقه بندی: اخبار،
منبع: سازمان نقشه برداری کشور

تاریخ : 1392/08/7 | 13:34 | نویسنده : رضا الیمبدی | نظرات
کسب درآمد